RİZE TEK KATLI PREFABRİK

 

RİZE İKİ KATLI PREFABRİK

 

 

Bu fiyatlara dahil olan işler
* Prefabrik binanın montajı duvarların birleştirilmesi
* Prefabrik binanın elektrik ve su tesisatı
* Prefabriğin kapılarının ve camların takılması
* Çatının yapılması
* Çatı derelerinin takılması
* Tavanın yapılması ve üzerine cam yünü serilmesi
* İç ve dış boyasının yapılması
* Banyo vitrifiye malzemelerinin teslim edilmesi (lavabo, duş teknesi 80x80, klozet) 

Dahil olmayan işler 
* Prefabriğin nakliyesi ve nakliye sigortası
* Zemin betonu ve zemin şap uygulaması
* Zemin kaplamaları (parke fayans vs malzemeleri ve uygulamaları) 
* TV, internet, USB, Kamera, Güneş Enerjisi vs gibi tesisatların yapılması
* Isıtma tesisatı (kalörifer, doğalgaz vs)
* Personel konaklaması
* İç duvarların ve dış duvarların kaplanması
* Malzemelerin yerinde güvenliği ve korunması
* Mutfak dolabı ve banyo dolabı vs
* Banyo ve mutfak bataryaları

 

RİZE ANAHTAR TESLİM PREFABRİK

Rize ili başta olmak üzere tüm Türkiye'ye hizmet vermekteyiz. Bu sebeple bu bölgede yapılar titizlikle kontrol edilmektedir. Kimi insan bu prosedürleri can sıkıcı olarak görmektedir, ancak konut, ister betonerme olsun ister çelik ister prefabrik mutlaka zemin etüdü yapılmalı ve yetkililerin buraya yapı yapılamaz dediği yerlere konut ve yapı yapmak konusunda asla ısrarcı olunmamalıdır. Prefabrik evlerde ve yapılarda bu durum söz konusu asla değildir. Prefabrik yapılar yapısı itibari ile demonte ve vidalı sistemde yapıldığı için depremde ve olası bir doğa olayında asla zarar görmez ve depremde yıkılması neredeyse imkansızdır.
Bizler Karadeniz bölgesine anahtar teslim prefabrik ev yaparken konum itibari ile mutlaka iyi bir çalışma yapmaktayız. Prefabrik yapılar ekonomiktir, sağlıklı ve güvenlidir. Prefabrik yapılar ucuzdur ve geri dönüşümü mümkündür, prefabrik yapılar sökülüp takılabilir dilediğiniz kadar sökülüp takılabilir , ancak bu söküm takımda zarar gören malzemelerin yenisi ile değiştirilmesi şarttır. 2. el prefabrik olarak ta Sakarya bölgesinde çok talep görmektedir. 2. el prefabrik alan da satanda çok fazla sebebi Sakarya ilinin nüfus bakımından kalabalık olması.

 

Anahtar teslim prefabrik ev yapılırken iki husus vardır; prefabrik yapı yaptıracak müşteriler bu iki hususta yanılgıya düşmekte! 1. Husus bina anahtar teslim prefabrik, 2. Herşey dahil anahtar teslim prefabrik: 1. Hususta bina anahtar teslim yapılırken müşteri tarafından yapılması gereken işler sırası ile, ( Her türlü yasal izinlerin alınması, zemin betonunun yapılması, zemine şap atılması, zemin ile prefabrik arasındaki her türlü yalıtımın yapılması, prefabrik yapının inşaat sahasına kadar olan nakliyesi, prefabrik yapıyı kurmaya gelecek olan personelin konaklaması, mutfak dolabı ve montajı. Bunlar Bina anahtar teslimde yapılması gereken hususlardır. 2. Husus herşey dahil anahtar teslim prefabrik ev, burada zemin betonu 40-50cm arasında atılır, prefabrik binanın montajı yapılır, kapıları pencerelereri, sıva altı elektrik su tesisatı yapılır, zemine şap atılır, içeriden ve dışarıdan olmak üzere, ıslak zemin ve kuru zemin parke ve kalebodur ve fayans ile kaplanır, mutfak dolabı ve montajı yapılır. Bu şekilde herşey dahil olarak yapılır ve müşteriye teslim edilir.


Rize anahtar teslim prefabrik ev, Rize çelik ev fiyatları, Rize çelik ev modelleri, Rize çelik ev ustaları, Rize çelik ev yapımı, Rize çelik evler, Rize çelik villa, Rize çelik villa fiyatları, Rize çift katlı prefabrik ev, Rize çift katlı prefabrik ev fiyatları, Rize container, Rize dubleks prefabrik ev fiyatları, Rize dubleks prefabrik evler, Rize en güzel kamelya çeşitleri, Rize hazır çelik evler, Rize hazır evler, Rize kamelya fiyatları, Rize kamelya imalatçıları, Rize kamelya imalatı, Rize tek katlı prefabrik ev fiyatları, Rize da çelik ev yapan firmalar, Rize kamelya modelleri, Rize kamelya ustası, Rize kamelya yapan firmalar, Rize konteyner, Rize konteyner fiyatları, Rize konteyner imalatçıları, Rize konteyner imalatı, Rize konteyner modelleri, Rize konteyner yapan firmalar, Rize çelik ev fiyatları, Rize prefabrik, Rize prefabrik çelik konut, Rize prefabrik çelik konut fiyatları, Rize prefabrik çelik okul, Rize prefabrik çelik şantiye binaları, Rize prefabrik ev, Rize Prefabrik ev fiyatları, Rize prefabrik ev modelleri, Rize Prefabrik ev ustaları, Rize Prefabrik ev yapımı, Rize prefabrik evler, Rize prefabrik konut, Rize prefabrik konut fiyatları, Rize prefabrik okul, Rize prefabrik şantiye binaları, Rize prefabrik villa, Rize prefabrik villa fiyatları, Rize tek katlı prefabrik ev, Rize da çelik evler, Rize da prefabrik, Rize da prefabrik ev, Rize da prefabrik ev yapan firmalar, Rize da prefabrik evler


Adana anahtar teslim prefabrikAdıyaman anahtar teslim prefabrikAfyonkarahisar anahtar teslim prefabrikAnkara Anahtar Teslim PrefabrikAksaray anahtar teslim prefabrikAmasya anahtar teslim prefabrikAntalya anahtar teslim prefabrikArdahan anahtar teslim prefabrikArtvin anahtar teslim prefabrikAydın anahtar teslim prefabrikBalıkesir anahtar teslim prefabrikBartın anahtar teslim prefabrikBatman anahtar teslim prefabrikBayburt anahtar teslim prefabrikBilecik anahtar teslim prefabrikBingöl anahtar teslim prefabrikBitlis anahtar teslim prefabrikBolu anahtar teslim prefabrikBurdur anahtar teslim prefabrikBursa anahtar teslim prefabrikÇanakkale anahtar teslim prefabrikÇankırı anahtar teslim prefabrikÇorum anahtar teslim prefabrikDenizli anahtar teslim prefabrikDiyarbakır anahtar teslim prefabrikDüzce anahtar teslim prefabrikEdirne anahtar teslim prefabrikElazığ anahtar teslim prefabrikErzincan anahtar teslim prefabrikErzurum anahtar teslim prefabrikEskişehir anahtar teslim prefabrikGaziantep anahtar teslim prefabrikGiresun anahtar teslim prefabrikGümüşhane anahtar teslim prefabrikHakkari anahtar teslim prefabrikHatay anahtar teslim prefabrikIğdır anahtar teslim prefabrikIsparta anahtar teslim prefabrikİstanbul anahtar teslim prefabrikİzmir anahtar teslim prefabrikK.maraş anahtar teslim prefabrikKarabük anahtar teslim prefabrikKaraman anahtar teslim prefabrikKars anahtar teslim prefabrikKastamonu anahtar teslim prefabrikKayseri anahtar teslim prefabrikKırıkkale anahtar teslim prefabrikKırklareli anahtar teslim prefabrikKırşehir anahtar teslim prefabrikKilis anahtar teslim prefabrikKocaeli anahtar teslim prefabrikKonya anahtar teslim prefabrikKütahya anahtar teslim prefabrikMalatya anahtar teslim prefabrikManisa anahtar teslim prefabrikMardin anahtar teslim prefabrikMersin anahtar teslim prefabrikMuğla anahtar teslim prefabrikMuş anahtar teslim prefabrikNevşehir anahtar teslim prefabrikNiğde anahtar teslim prefabrikOrdu anahtar teslim prefabrikOsmaniye anahtar teslim prefabrikRize anahtar teslim prefabrikSakarya anahtar teslim prefabrikSamsun anahtar teslim prefabrikSiirt anahtar teslim prefabrikSinop anahtar teslim prefabrikSivas anahtar teslim prefabrikŞanlıurfa anahtar teslim prefabrikŞırnak anahtar teslim prefabrikTekirdağ anahtar teslim prefabrikTokat anahtar teslim prefabrikTrabzon anahtar teslim prefabrikTunceli anahtar teslim prefabrikUşak anahtar teslim prefabrikVan anahtar teslim prefabrikYalova anahtar teslim prefabrikYozgat anahtar teslim prefabrikZonguldak anahtar teslim prefabrikPrefabrik ev fiyatlarıPrefabrik firmaları Prefabrik konut fiyatları Prefabrik evler